1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Дата: 01.12.2020 10:22

Фото без описуВсесвітній день боротьби зі СНІДом уперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн пролунав заклик до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу. З того часу вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Символом боротьби зі СНІДОМ є червона стрічка, жодна акція не обходиться зараз без неї. Ця стрічка як символ розуміння СНІДу була задумана весною 1991 року.

-Що необхідно знати молоді про СНІД?

- Чи можливо вилікувати страшну хворобу?

- Як зберегти здоров'я?

Відповіді на всі ці важливі питання користувачі  знайдуть в матеріалах, представлених на виставці-інсталяції «Захисти себе від ВІЛ/СНІДу», яка була оформлена у Веселівській селищній бібліотеці.