Знайомтесь: Ярослава Дегтяренко - сучасна запорізька письменниця

Дата: 30.11.2020 07:42

Фото без описуЯрослава Дегтяренко — сучасна українська письменниця. Вона народилася 30 листопада 1984 року в м. Запоріжжя. Почала писати несподівано. Цю ідею їй підказала подруга по Фейсбуку, бо Ярослава дотепно і оригінально коментувала пости в соцмережах.

Її перше оповідання, написане, як вона каже, задля сміху, сподобалися у вузькому колі читачів. Так виникла ідея писати серйозні твори. І вже перший історичний роман «Лицарі Дикого Поля» отримав спеціальну відзнаку «Вибір видавця» конкурсу «Коронація слова» у 2016 році. Потім з’явилися інші романи: «Ярино, вогнику мій» та «Між двох орлів».

Історія – це так цікаво, каже Ярослава Дегтяренко. Це яскравий та неймовірний світ! I реальна історія нaбaгaтo цікавіша, ніж фeнтeзi, крутіша за бойовик, poмaнтичнiшa зa мeлoдpaму. Я люблю іcтopiю тa пpaгну пoвepнути укpaїнцям пpaвду пpo їxнє минулe.

Кого зацікавила творчість Ярослави Дегтяренко, звертайтесь до Веселівської селищної бібліотеки.