Карантин вихідного дня

Дата: 23.11.2020 12:33

Фото без опису21 та 22 листопада 2020 року, комісією в складі:

начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Веселівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області Олени Гунбіної, головного спеціаліста відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини  Веселівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області Ігоря Шавлюка, головного спеціаліста з цивільного захисту населення відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Веселівської селищної ради Вадима Плакси, інспектора Веселівського відділення Мелітопольського відділу ГУ НП у Запорізькій області лейтенант поліції Андрія Безмельцева, була проведена перевірка дотримання протиепідемічних заходів запобігання поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) та дотримання обмежувальних заходів «Карантину вихідного дня».

За результатами перевірки встановлено: мешканці, підприємці, установи та організації Веселівської громади дотримувались норм карантину. Салони краси, перукарні, кафетерії, магазини промислових товарів, будинки культури, стадіони, спортивні зали у вихідні дні не працювали, а самі мешканці обов’язково носили маски. Жодного протоколу щодо порушення карантинних норм складено не було.

Дякуємо всім за порозуміння та дотримання всіх карантинних норм.

Бережіть себе та близьких, міцного всім здоров’я!