Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

День Гідності та Свободи України.

21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року).

Відзначаючи цей день, Україна вшановує Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, яким довелося взяти участь у конфлікті на Сході України. Всіх тих, хто не тільки силами, а й втраченим життям продемонстрував своє бажання жити у вільній, демократичній, суверенній державі! Цей день назавжди став незаперечним доказом відродження нашої нації та сторіччя утворення української державності. Події Майдану змінили народ, його погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє. Революція Гідності об’єднала всіх в єдиній, соборній й незалежній Україні.

Сьогодні, напередодні Дня Гідності та Свободи, селищний голова Петро Кіяшко, голова Веселівської райдержадміністрації Віталій Гура прийшли до поклінного Хреста на території Храму Покрови Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви, згадали нашого земляка Володимира Дубініна, загиблого в зоні АТО, та всіх, хто боровся за честь, справедливість та гідність українського народу, поклали квіти та вшанували пам?ять загиблих героїв хвилиною мовчання.« повернутися до списку новин