Організація інклюзивної освіти в громаді

Дата: 18.11.2020 10:15

Фото без описуПрацівники відділу освіти, молоді та спорту вкотре беруть участь  в онлайн - вебінарах на платформі «Якісна освіта для освітян «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати» з таких питань:

нормативно-правове забезпечення інклюзивної освіти в Україні;

організація співпраці інклюзивно-ресурсного центру та закладу освіти на рівні громади.

Метою проведення даних заходів є досягнення інтеграції дітей з особливими потребами в інклюзивних класах, де вони навчатимуться разом зі своїми однолітками. Під час навчання учасники отримали практичні рекомендації, ознайомилися з юридичними, фінансовими та адміністративними особливостями розвитку інклюзії в Україні.

Такі програми потрібні не тільки дітям з особливими потребами, а й усім нам. Адже завдяки їм ми навчаємося звертати увагу на тих, хто знаходиться поруч та потребує допомоги. Відповідно всі наші діти більше цінуватимуть мир та дружбу і будуватимуть позитивне ставлення до всіх людських цінностей.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту

виконкому селищної ради                                                    Оксана ДУНДУК