Майстер українського детективу

Дата: 17.11.2020 07:39

Фото без описуАндрій Кокотюха сучасний український письменник, сценарист, журналіст. Його детективи є бестселерами, а його самого називають «батьком українського готичного детективу».

Народився 17 листопада 1970 року у Ніжині. Закінчив факультет журналістики Київського університету ім Т. Шевченка.

Перший художній твір написав у 7 років. До 12 років читав і писав лише казки. Мріяв стати бібліотекарем. Пише російською та українською мовами. Його детективні романи «Темна вода», «Легенда про Безголового», трилер «Повзе змія» були екранізовані.

Написав сценарії для кількох документальних фільмів з циклу «Кримінальні історії» на каналі ISTV.

Твори А.Кокотюхи неодноразово були відзначені нагородами. У 2012 році став «Золотим письменником України».

Книжки А. Кокотюхи виходили і далі виходять практично в усіх провідних українських видавництвах, котрі видають сучасну літературу: «Фоліо», «Нора-Друк», «Клуб Сімейного Дозвілля», «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Богдан», «Віват». Він постійно співпрацює з найпопулярнішими українськими газетами, журналами і телеканалами.

Кого зацікавила творчість Андрія Кокотюхи, завітайте до Веселівської селищної бібліотеки!

На полицях нашої бібліотеки для вас гостросюжетні, пригодницькі детективи Андрія Кокотюхи.

Завітайте до Веселівської селищної бібліотеки!!!