СЬОГОДНІ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ РАДІО, ТЕЛЕБАЧЕННЯ І ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ.

Дата: 16.11.2020 09:40

Фото без опису1994 року Укртелерадіокомпанія запропонувала керівництву держави встановити 16 листопада як професійне свято для теле-, радіопрацівників. Саме цього дня 1924 року в Харкові вийшла в ефір перша передача «Українського радіо».

Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення та галузей зв'язку України…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників радіо, телебачення та зв'язку» від 11 листопада 1994 року № 667/94.

Нині, до журналістів та працівників сфери радіо долучилися телевізійники, представники інтернет-ЗМІ. Цей день відзначають і фахівці зв'язку, що забезпечують роботу телефонних мереж і мереж інтернет-зв'язку.

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом!

Бажаємо вам нових досягнень у професійній діяльності, реалізації творчих задумів, міцного здоров'я, щастя і родинного благополуччя!

Селищний голова, депутатський корпус, виконавчий комітет та апарат Веселівської селищної ради