До Дня української писемності та мови в КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» було проведено ряд виховних заходів.

Дата: 09.11.2020 15:29

Фото без опису9 листопада проведено єдину виховну годину, де учні школи змогли переглянути урочисту театралізовану відеолінійку «Мова – коштовний скарб народу», підготовлену вчителем української мови та літератури Наталією Самофаловою та учнями 5-11 класів.

Для середньої та для старшої ланки було  проведено вчителем української мови та літератури Людмилою Нестеренко  мовознавчі ігри «Мовознавство для допитливих», «Українці – це ми!».

Філологами закладу було організовано конкурс «Найкращий та найохайніший зошит з української мови». Фото найкращих зошитів було представлено на виставці, присвяченій Дню української писемності та мови. Юні поети та письменники школи презентували свої творчі здобутки. Дуже сподобалась усім дітям та вчителям яскрава тематична фотозона.

Бібліотекарем школи Тетяною Прусенко створено тематичну виставку під назвою "Мова калинова – диво барвінкове".

Проведення таких заходів сприяє формуванню в учнів почуття краси рідної мови, розвитку національної гідності, мовних здібностей та виховання любові до національних традицій.

Шкільна Єдина Республіка