8 листопада свій ювілейний день народження відзначив директор Маломихайлівського НВК – Федоров Олег Вікторович.

Дата: 09.11.2020 10:09

Фото без описуВельмишановний Олеже Вікторовичу, від імені колективу дошкільного підрозділу НВК та від мене особисто прийміть найщиріші вітання та побажання з нагоди Вашого славного ювілею!

Ювілей – чудова нагода, щоб висловити захоплення Вашим життєвим шляхом, який є яскравим прикладом відданості обраній професії.

Як талановитий керівник Ви мудро скеровуєте діяльність колективу. Притаманна Вам активна життєва позиція і невичерпна енергія, багатий професійний досвід, здатність творчо підходити до вирішення найскладніших проблем здобули Вам глибоку повагу і авторитет серед колег, учнів, батьків.

Шановний Олеже Вікторовичу! Вітаючи Вас з нагоди ювілейного дня народження, щиро бажаємо Вам реалізації творчих задумів, нових успішних проектів у сфері розвитку освіти. Вам бадьорості духу й людського тепла, невичерпних сил для подальшої плідної діяльності, оптимізму й життєрадісного настрою. Міцного Вам здоров'я, щасливого довголіття, миру і благополуччя в родині!

З глибокою повагою

колектив  дошкільного підрозділу НВК

Заступник  директора                                                      Наталія  Герега