Шановні колеги!!!!

Дата: 09.11.2020 08:30

Фото без опису Вельмишановні учасники художної самодіяльності та  майстри народного мистецтва!!!!

Культура – найважливіша складова нашого життя. Це відображений в різних проявах і традиціях самобутній дух українського народу. Ваша  нива встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями.

Ви щирі і талановиті!!! Чимало приємних миттєвостей, посмішок і гучних аплодисментів викликає щоденна  ваша праця. Тож нехай не полишає Вас та завзятість і енергія, сила волі та витримка яких докладаєте до своїх щоденних старань!

Бажаю ВАМ творчого ентузіазму, незгасного прагнення дарувати і дивувати оригінальними ідеями на культосвітній ниві. А у Вашому особистому житті нехай розквітає щастя, панує родинний затишок та благополуччя.

З повагою директор установи  Неля Дук