Тиждень краєзнавства «Пізнаваймо рідний край разом» проведено у Веселівській селищній бібліотеці.

Дата: 26.10.2020 10:20

Фото без описуКористувачі  мали змогу познайомитись з цікавою історією нашого селища, переглянувши світлини на виставці «Відкрий для себе рідний край», а інтерактивні вікторини «Вивчаємо рідний край» та «Відомі люди Веселівського краю»  допомогли згадати про історичне минуле нашого краю та відомих, почесних громадян Веселівщини.

Зацікавила наших користувачів персональна виставка творчих робіт Батури Євгенії «Душею створена краса».

Нікого не залишила байдужим виставка кераміки «Таємниці старої шафи».

Для любителів поезії ми підготували презентацію «Поетичні перлини Веселівщини».

Було багато бажаючих  пограти у лотерею «Найкраще селище-Веселе», з питаннями про історію нашого селища. За правильні відповіді – отримували солодкі призи.

Тиждень пройшов змістовно та цікаво.