Онлайн-конференція для бібліотечних працівників

Дата: 06.10.2020 16:08

Фото без описуСьогодні, 6 жовтня 2020 року на базі комунального закладу «Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека» пройшла онлайн-конференція «Бібліотека:  сучасні виклики та соціальна взаємодія».

Колектив Веселівської  селищної бібліотеки став учасником цієї дуже корисної онлайн-конференції.

Відкрила зустріч завідуюча методичним відділом Тарлінська О.В.

Завідуюча відділом Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого Богуш Т.І. презентувала посібник  «Чотири простори бібліотеки».

Про дистанційну роботу бібліотек в умовах карантину  розповіла провідний методист Запорізької обласної універсальної наукової  бібліотеки Літвяк О.В.

Досвідом своєї роботи ділились колеги з  Токмакської, Вільнянської, Чернігівської, Мелітопольської, Більмацької ЦБС.

Корисними були виступи Мацієвської Г.С. та Могильного С.В.

Дякуємо своїм колегам з обласної універсальної наукової бібліотеки за організацію онлайн-конференції.