19 вересня Оксана Стефанівна Забужко святкуватиме свій день народження – 60 років.

Дата: 17.09.2020 14:23

Фото без описуПоетеса, письменниця, літературознавець, публіцист, філософ, науковець, перекладач - все це поєднується у творчому таланті Оксани Забужко.

ЇЇ творчість - багатогранна. Когось вона зачаровує, когось обурює. Однак ніхто не залишається байдужим…

Вона одна зі знаних у світі україномовних письменниць.

Автор численних культурологічних статей та есе у вітчизняній та зарубіжній періодиці.

Її роман «Польові дослідження з українського сексу» став першим бестселером незалежної України.

Автор поетичних збірок: «Травневий іній», «Диригент останньої свічки», «Автостоп», «Друга спроба: Вибране»; прозових творів: «Казка про калинову сопілку», «Сестро, сестро (повісті й оповідання)», «Музей покинутих секретів»; філософсько-літературознавчих праць: «Шевченків міф України», «Notre Dame d’Ukraine».

Твори письменниці перекладені понад 20 мовами, окремими книжками виходили в Австрії, Болгарії, Італії, Ірані, Нідерландах, Німеччині, Польщі, Росії, Румунії, Сербії, США, Угорщині, Франції, Хорватії, Чехії, Швеції. Поезії Забужко покладені на музику багатьма українськими та  зарубіжними композиторами.
          З творчістю  Оксани Забужко  можна ознайомитись, завітавши до Веселівської селищної бібліотеки.

Запрошуємо усіх зацікавлених читачів.