КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» працює у режимі адаптивного карантину

Дата: 14.09.2020 13:53

Фото без описуВпродовж двох тижнів ми працюємо в умовах адаптивного карантину.  Розуміємо, що велика відповідальність покладена на колектив. Ми ретельно вивчили рекомендації та визначили алгоритм роботи в умовах карантину.

Мінімізувати пересування учнів між класами, протягом дня діти   навчаються в одному приміщенні. Також навчальний процес  організували так, аби уроки починались і закінчувались для різних класів у різний час.   Розробили різні маршрути руху, залучили всі можливі входи-виходи в навчальний заклад. Забезпечено вологе прибирання усіх приміщень закладу із дезінфікуючими засобами. Усі класні приміщення провітрюються на перервах. Обмежено доступ сторонніх осіб до закладу. У шкільній швейній майстерні шиємо захисні маски працівникам школи та дітям. Провели заходи щодо облаштування ізолятора. Кабінет медичної сестри  забезпечили   безконтактним термометром, антисептиками, засобами індивідуального захисту, підготували плакати з інформацією про необхідність респіраторної гігієни, етикету кашлю, миття рук.

Важко було розпочати навчальний процес відповідно до рекомендацій МОН, але об’єднавши зусилля небайдужих людей, ми  змогли створити дітям безпечні умови. Дякуємо колективу школи, батькам, голові селищної ради Петру Кіяшку та депутатам селищної ради,  голові ФГ «Успіх» Олександру Акімову, Анатолію Богомолову, колективу компанії «Віконда».

Бажаємо  всім здоров`я.

Людмила Нестеренко,  керівник  КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2»