Година доброти: «Добро починається з тебе»

28 листопада 2017 року Веселівська селищна бібліотека для дітей провела для учнів 3-Б класу ЗОШ№1 годину доброти: «Добро починається з тебе», присвячену Міжнародному дню інвалідів, який відзначається 3 грудня.

Милосердя й доброта – як два крила, на яких тримається людство. Що сталося б зі світом, якби в ньому раптом не стало доброти? Чи втратило сьогодні свою цінність милосердя? Чи не звівся його широкий зміст до поняття «дрібна милостиня»? Чи є поряд з нами люди, які потребують допомоги?

Діти охоче спілкувалися з бібліотекарем, відповідали на питання. Потім кожен із учнів вирізав із кольорового паперу серце того кольору, який подобається найбільше і на ньому написав своє побажання усім дітям, які мають певні вади.

Усі серця із побажаннями наклеїли на ватман.

Заступник завідувача по роботі з дітьми Н.Д Булавчик