Хай палає свічка…

Дата: 12.03.2018 16:54

Хай палає свічка,

Хай палає,

Поєднає нас вона в цей час.

Друзів голоси нехай лунають,

Слово й музика нехай єднають нас.

У перші березневі дні ми згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Шевченка,  поета і прозаїка, художника і громадського діяча.

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство… Скільки років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.

На початку  березня у ПКЗ «БДЮТ» Веселівської селищної ради  пройшло засідання «Літературного клубу» присвячене   дню народження Т.Г.Шевченка під гаслом «Хай палає свічка…», в якому приймали участь  вихованці гуртків: «ВІА» - керівник гуртка Шаповалов В.І.,  «Пісочна анімація» - керівник гуртка  Борута Я.В., «Юний Журналіст» -  керівник гуртка Черняєва Л.А.  Діти  декламували вірші  великого поета України, співали пісні на слова поета, малювали  піском картини (пісочна анімація)  за змістом його поезії .

Директор  ПКЗ «БДЮТ»     Л.К. Дубіна