ФУТБОЛ ВЕТЕРАНІВ

Дата: 01.09.2016 16:53

Фото без опису

На протязі багатьох років у Веселівському районі подають приклад молодому поколінню веселівські футболісти-ветерани

З 26 по 28 серпня у м.Приморськ обласним центром фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради проведено обласний турнір з футболу серед ветеранів віком від 50 років. Турнір проходив на міському  стадіоні «Олімпієць». Прийняло участь 6 команд: м.Мелітополь, м.Пологи, збірна веселівських ветеранів, господарі майданчику команда  з Приморська, м.Василівка та м.Токмак.

Після урочистого відкриття, розпочалась запекла, але дружня боротьба між командами. І хоча швидкості у футболістів-ветеранів уже не такі, як у молоді роки, але майстерність нікуди не поділась. Усі присутні побачили справді красивий та захоплюючий футбол.

У свої групі веселівці зіграли у нічию з Пологами (0:0) та 1:1 з мелітопольцями,  гра Пологи-Мелітополь закінчилася впевненою перемогою мелітопольців. У грі за бронзові нагороди наша команда зустрілася з командою м.Приморська де програла з рахунком 0:2. Вже у вересні місяці планується участь Веселівської збірної у обласному кубку з футболу серед ветеранів віком від 50 років.Фото без опису

Ветеранський футбол на веселівщині активно розвивається дякуючи небайдужим до спорту людям. Команда веселівських ветеранів футболу висловлює щиру подяку за надану допомогу для участі у вищезазначеному заході: голові Веселівської селищної ради Кіяшку П.М., Овраменку М.І., Сподаренку Г., Мачешину Ю. керівнику нашої команди Максимчуку В.А., спеціалісту з питань молоді та спорту Веселівської селищної ради Козюрі М.

О. Залата