Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

ФУТБОЛ ВЕТЕРАНІВ

На протязі багатьох років у Веселівському районі подають приклад молодому поколінню веселівські футболісти-ветерани

З 26 по 28 серпня у м.Приморськ обласним центром фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради проведено обласний турнір з футболу серед ветеранів віком від 50 років. Турнір проходив на міському  стадіоні «Олімпієць». Прийняло участь 6 команд: м.Мелітополь, м.Пологи, збірна веселівських ветеранів, господарі майданчику команда  з Приморська, м.Василівка та м.Токмак.

 

 

Після урочистого відкриття, розпочалась запекла, але дружня боротьба між командами. І хоча швидкості у футболістів-ветеранів уже не такі, як у молоді роки, але майстерність нікуди не поділась. Усі присутні побачили справді красивий та захоплюючий футбол.

 У свої групі веселівці зіграли у нічию з Пологами (0:0) та 1:1 з мелітопольцями,  гра Пологи-Мелітополь закінчилася впевненою перемогою мелітопольців. У грі за бронзові нагороди наша команда зустрілася з командою м.Приморська де програла з рахунком 0:2. Вже у вересні місяці планується участь Веселівської збірної у обласному кубку з футболу серед ветеранів віком від 50 років.

         Ветеранський футбол на веселівщині активно розвивається дякуючи небайдужим до спорту людям. Команда веселівських ветеранів футболу висловлює щиру подяку за надану допомогу для участі у вищезазначеному заході: голові Веселівської селищної ради Кіяшку П.М., Овраменку М.І., Сподаренку Г., Мачешину Ю. керівнику нашої команди Максимчуку В.А., спеціалісту з питань молоді та спорту Веселівської селищної ради Козюрі М.

        

                                                                                                                                                                              

 

                                                                                                                                                                                  О. Залата« повернутися до списку новин