Перші результати участі учнівської молоді громади у ІІ етапі VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 15.11.2017 16:51

Фото без опису

На виконання наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 24.10.2017 № 0681 «Про  проведення  другого та підготовку до третього  етапу VІІІ Міжнародного мовно–літературного конкурсу імені Тараса Шевченка  у 2017/2018 н.р.», з метою підвищення загальної мовної культури 9 листопада 2017 року  на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відбувся ІІ етап Конкурсу.

Відповідно до спільного наказу відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради та відділу освіти, молоді та спорту  Веселівської райдержадміністрації від 27.10.2017 № 194/201 в Конкурсі   взяли участь 37 учнів, а саме:

• 13 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Веселівської селищної територіальної громади,
  • 24 учня шкіл району.

За результатами  рішення журі з  13 учасників  -11 учнів наших навчальних закладів посіли призові місця:

• І місця- 4 учні (Щебликіна Валерія -11 клас,

Тітова Діана – 7 клас  (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»),

Коваль Ольга – 9 клас,

Тира Дар’я -5 клас  (КЗ»Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1»);

• ІІ місця – 5 учнів -  Михайлова Валерія -5 клас  (КЗ "Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів"),

Опара Лада – 9 клас (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»),

Лебединська Єлизавета -11 клас (КЗ»Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»),

Нестеренко Марія- 11 клас,

Крупинська Віра- 6 клас  ( КЗ Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»),

• ІІІ місця – 2 учня КЗ "Маломихайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів"

Фурса Артем -6 клас,

Корчієва Аміна – 10 клас.

Вітаємо  нашу обдаровану молодь з високими результатами та бажаємо    постійно відкривати для себе яскравий і великий світ знань!

За рішенням журі в ІІІ етапі Конкурсу  будуть брати участь  Щебликіна Валерія, Коваль Ольга, Тітова Діана. Бажаємо великих успіхів  нашим мовознавцям та високих результатів!