Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Сьогодні з робочим візитом до Веселівської селищної територіальної громади приїхали представники новоствореної Кирилівської ОТГ.

Керівництво Якимівського району Запорізької області звернулося до селищного голови Веселівської селищної  територіальної громади  Кіяшко П.М. поділитися досвідом по роботі в громаді.

Для делегації в кількості 8 чоловік був проведений практичний семінар. Гостей переважно цікавили питання стосовно формування бюджету, залучення інвесторів, управління закладами освіти , соціальної , комунальної сфери та інші.

Також на семінарі була присутня консультант з місцевого економічного розвитку Асоціації міст України , Константинова  Катерина, яка  ознайомила представників Кирилівської та Веселівської ОТГ з роботою над проектами та грантами.

Після роботи семінара  була проведена екскурсія. Гості відвідали учбові заклади, КП «Водоканал»,комунальне підприємство «Башук», на якому їх зацікавив міні асфальтовий завод та виробництво тротуарної плитки, побували на будівництві об’єкту «Сонячні батареї». 

Кирилівці відмітили хороші наробки, подякували за теплий прийом та практичну допомогу. А нам приємно усвідомлювати, що наша громада є прикладом для інших.

                                                   Прес-служба Веселівської селищної ради« повернутися до списку новин