Учні КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» взяли участь у заходах, присвячених Дню безпечного Інтернету

Дата: 01.03.2017 16:42

Фото без опису7 лютого 2017 року світ відзначив День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету».

Цей день є унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, це час поділитися важливою інформацією, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористалися позитивним досвідом експертів.

Цього дня учні 8-х класів гімназії взяли участь у Програмі Мережних академій Cisco та компанії ERC, приєднавшись до онлайн-уроку в системі Cisco Webex.

Учні 9-А класу пройшли перевірку своєї поведінки в мережі Інтернет на безпечність за допомогою он-лайн опитування Мережної академії Cisco.

З метою представлення учням техніки скрайбінг та ознайомлення з правилами поведінки в мережі Інтернет було організовано перегляд скрайб-презентацій, які створили учні закладу: Олександра Федорова (випускниця гімназії), Максим Філь, Марія Корвегіна ат Каріна Гаценко.

Фото без описуДля учнів 6-А класу було організовано перегляд відеоматеріалів блогера Олени Домотенко "Як захистити себе від шахраїв".

Для учнів 7-Б, 8-х та 9-А класу були проведені майстер-класи по створенню інфографіки "Я за безпечний Інтернет". Після заходу учні представили свої власні розробки інфографіки.

Для учнів 10 класу був проведений тренінг з використанням Smart-дошки. В ході тренінгу учні обговорила етикет поведінки в мережі Інтернет та свій звіт представили в форматі відео.

Детальніше про проведені заходи можна ознайомитись на сайті навчального закладу.