ОГОЛОШЕННЯ: 16.03.2018 р. о 10.00 в актовому залі Веселівської селищної ради відбудеться чергове засідання сесії селищної ради VII скликання

Дата: 31.01.2018 16:41

Фото без опису                            Порядок денний чергової сесії

16.03.2018 р.                                                                                  10.00

1. Про інформацію прокурора Веселівського відділу Мелітопольської місцевої прокуратури Запорізької області щодо результатів діяльності органів прокуратури у 2017 році.

Доповідач:

2. Звіт щодо проведення тендерних процедур підприємствами, установами, закладами.

Доповідач: Звєгінцева С.А., заступник селищного голови, головний бухгалтер

3. Звіт про роботу відділу фінансового контролю та аудиту.

Доповідач: Кравцов М.М., начальник відділу внутрішнього фінансового контролю  та аудиту

4. Про забезпечення пільгових категорій населення громади лікарськими засобами.

Доповідач: Воробйова І.Л., головний лікар КЗ «Веселівський центр первинної медико-санітарної допомоги»

5. Про організацію медичного обслуговування та харчування в закладах освіти громади.

Доповідач: Дундук О.С.,  начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради

6. Про стан розгляду депутатських запитів, звернень виконавчим комітетом селищної ради.

Доповідач: Чорна І.М., начальник відділу виконавчого комітету селищної ради

7. Про Звіт щодо роботи КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Веселівської селищної ради.

Доповідач: Кривко І.О., директор КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Веселівської селищної ради.

8. Про Звіт щодо роботи КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1».

Доповідач: Артім Н.М., директор КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1».

9. Про Звіт щодо роботи КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2».

Доповідач: Нестеренко Л.М., директор КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2».

10. Про затвердження Програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та  членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції  на 2018 – 2020 роки.

Доповідач: Жигірь Г.І., директор КУ «Центр соціальних послуг»

11. Про Програму розвитку особистих фермерських господарств, кооперативного руху в громаді на 2018 – 2020 роки.

Доповідач: Карпенко В.Д., начальник відділу земельних відносин   виконавчого комітету селищної ради

12. Звіт про роботу постійної комісії з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту.

13. Заслуховування інформації депутатів про роботу в раді.

Доповідач: Олешко М.П., депутат виборчого округу № 13

14. Про врегулювання земельних відносин відповідно до чинного законодавства.

15. Різне.