ОСВІТЯНИ ОБГОВОРИЛИ НАГАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ

Дата: 15.03.2017 16:38

Фото без опису15 березня у селищній раді відбулась оперативна нарада керівників закладів освіти громади за участю селищного голови Петра Кіяшка.

На нараді були розглянуті наступні питання:

• Звіт про виконання плану роботи за лютий.
  • Про перевірку дотримання законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці в КДНЗ громади.
  • Фото без описуПро підсумки ІІІ обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та ІІ етапу МАН.
  • Звітування про роботу зі зверненнями громадян (КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів», КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1», КДНЗ «Орлятко»  с. Мала Михайлівка, КДНЗ «Вишенька» с. Широке).
  • Контроль за оновленням  на освітньому інформаційному порталі Запорізької області ІСУО.
  •  Ознайомлення з планом роботи на березень 2017 року.
  •  Про робочі навчальні плани на 2017-2018 навчальний рік.
  •  Про перевірку стану викладання та рівень навчальних досягнень з фізичної культури в КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1», КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» (довідку буде розглянуто на колегії 30.03.2017).
  • Про проведення Обласної психолого-медико-педагогічної консультації.
  • Про організацію та проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
  •  Про проведення I етапу Всеукраїнського еколого-натуралістичного марафону «Довкілля – 2017».
  • Замовлення навчальної літератури для учнів 9-х класів на 2017/2018 навчальний рік.
  • Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних в 2017 році.
  • Про участь у конкурсі ДФРР.

Фото без описуПеред керівниками шкіл та дитячих садків громади виступили начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Дундук, головний спеціаліст відділу Інна Нетребко, методист відділу Наталія Нелепа.

Розпочав нараду заступник селищного голови Олексій Дяченко, який зупинився на питанні залучення освітніх закладів до участі у проектній діяльності. Це надасть можливість навчальним закладам за підтримки ЮНЕСКО та Міністерства регіонального розвитку реалізувати свої потреби.

Також учасники наради обговорили поточні питання.