Семінар-практикум з ІКТ у КЗ «Широківській ЗОШ І-ІІІ ступенів» Веселівської селищної ради

Дата: 09.11.2017 16:35

На початку листопада у КЗ «Широківській ЗОШ І-ІІІ ступенів» вдало пройшов семінар-практикум на тему: «Етапи сучасного уроку з використанням ІКТ». З метою розвитку мотивації до роботи над проблемною темою закладу заступником директора школи з навчально-виховної роботи Струковою Л.І.  для педагогів  школи була проведена інтерактивна вправа «Шкала думок».

Обмінюючись власним досвідом,  вчителі  закладу представили презентації етапів сучасних уроків з використанням ІКТ. З великим зацікавленням слухали колеги виступи вчителів:  математики В.В. Адамської, історії  Колупая, української мови та літератури О.О. Чмутової, англійської мови Є.П. Федорченко, географії Іваннікової Л.Є., фізичної культури Є.П. Очеретька, початкових класів О.С. Зюзіної та  С.Г. Савчук, С.М.

У ході семінару педагоги створювали піраміду інновацій закладу, знайомились із досвідом роботи щодо використання ІКТ вчителями української мови та літератури Струковою Л.І. та Поляковою О.О., працювали у групах, будували модель психологічної перебудови особистості вчителя при застосуванні ІКТ та розробляли  план  формування інформаційної культури педагогів закладу.  Наприкінці заступником директора школи з навчально-виховної роботи Струковою Л.І.  була проведена інтерактивна вправа «Мозковий штурм», яка показала, що вчителі активно впроваджують ІКТ, постійно працюють над підвищенням професійної компетентності  й не зупиняються над досягнутому.

Адміністрація КЗ «Широківській ЗОШ І-ІІІ ступенів» Веселівської селищної ради