Семінар-практикум з ІКТ у КЗ «Широківській ЗОШ І-ІІІ ступенів» Веселівської селищної ради

Дата: 09.11.2017 16:35

Фото без опису

На початку листопада у КЗ «Широківській ЗОШ І-ІІІ ступенів» вдало пройшов семінар-практикум на тему: «Етапи сучасного уроку з використанням ІКТ». З метою розвитку мотивації до роботи над проблемною темою закладу заступником директора школи з навчально-виховної роботи Струковою Л.І.  для педагогів  школи була проведена інтерактивна вправа «Шкала думок».

Обмінюючись власним досвідом,  вчителі  закладу представили презентації етапів сучасних уроків з використанням ІКТ. З великим зацікавленням слухали колеги виступи вчителів:  математики В.В. Адамської, історії  Колупая, української мови та літератури О.О. Чмутової, англійської мови Є.П. Федорченко, географії Іваннікової Л.Є., фізичної культури Є.П. Очеретька, початкових класів О.С. Зюзіної та  С.Г. Савчук, С.М.Фото без опису

У ході семінару педагоги створювали піраміду інновацій закладу, знайомились із досвідом роботи щодо використання ІКТ вчителями української мови та літератури Струковою Л.І. та Поляковою О.О., працювали у групах, будували модель психологічної перебудови особистості вчителя при застосуванні ІКТ та розробляли  Фото без описуплан  формування інформаційної культури педагогів закладу.  Наприкінці заступником директора школи з навчально-виховної роботи Струковою Л.І.  була проведена інтерактивна вправа «Мозковий штурм», яка показала, що вчителі активно впроваджують ІКТ, постійно працюють над підвищенням професійної компетентності  й не зупиняються над досягнутому.

Адміністрація КЗ «Широківській ЗОШ І-ІІІ ступенів» Веселівської селищної ради