КП "Новоолександрівець-2" запустив мобільний міні асфальний завод

З метою економії коштів на дрібний ремонт доріг, комунальне підприємство КП «Новоолександрівець-2»  запустило  в  роботу мобільний міні асфальтний завод. Це унікальна мобільна міні установка з виробництва  асфальтобетонної суміші.

Міні асфальтний завод ідеально підходить для будівництва малих доріг і дорожнього (ямкового ремонту). Асфальт навіть може готуватися безпосередньо на місці проведення ремонтних робіт, що дозволяє випускати точно ту кількість асфальтобетонної суміші яка необхідна в даний момент.

Використання мобільного асфальтобетонної установки дозволяє проводити якісні дорожні роботи з мінімальними витратами: відпадає необхідність логістики асфальту від стаціонарних АБЗ, асфальтобетонна суміш випускається безпосередньо  того «рецепту»,  який необхідний в даний момент.