Традиційно на початку березня у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» проходить Шевченківський тиждень

Дата: 14.03.2017 16:30

9 березня відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню народження Кобзаря, яку підготувала вчитель української мови та літератури Т.А. Латиш.

До заходу були залучені юні поціновувачі віршів Тараса Григоровича Шевченка. Глядачі мали змогу подивитись невелику театральну постановку про дитинство поета. У ролі акторів виступили учениця 8 класу Олена Прусенко та четверокласники, яким було доручено зіграти роль самого поета-хлопчака.

Долучились до святкування і старші школярі. Вчитель української мови та літератури Ю.І Філаткіна підготувала виховний захід «Жінка в житті Кобзаря». Старшокласники мали змогу дізнатися про подробиці особистого життя Кобзаря, моменти палкого кохання і розпачу, завдяки яким можна глибше зрозуміти значення його творів, власною душею доторкнутися до зоряних вершин почуттів українського генія.