Постійні комісії продовжують готуватись до чергової сесії

Дуже плідно попрацювала постійна комісія селищної ради з питань розвитку інфраструктури, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою під головуванням Олексія Шалікова.

Засідання відбулося сьогодні, 15 грудня, у залі засідань селищної ради. Депутати заслухали та обговорили наступні питання:

• Про звіт виконання Програми селищної ради «Капітальний ремонт і реконструкція об’єктів соціально-культурної сфери  та ЖКГ» на 2016 рік.
  • Про затвердження звіту щодо роботи КП «ВР ВКГ «Райводоканал».
  • Про звіт селищної ради щодо виконання Програми  соціально-економічного та культурного розвитку на 2016 рік.
  • Про звіт  комісії з питань розвитку інфраструктури, комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою селища  щодо виконаної роботи.
  • Про затвердження розпоряджень Веселівського селищного голови

Найбільшу дискусію викликав звіт з виконання Програми селищної ради «Капітальний ремонт і реконструкція об’єктів соціально-культурної сфери  та ЖКГ» на 2016 рік , з приводу якого депутати рекомендували заступнику селищного голови з питань ЖКГ доопрацювати його, а тільки потім виносити питання на розгляд сесії.