Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта - проекту «Правил з благоустрою на території населених пунктів, що входять до юрисдикції Веселівської селищної ради»

       Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб'єктів господарювання, їх об'єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики, на офіційному сайті Веселівської селищної ради розміщено повідомлення про оприлюднення регуляторного акта, проекту  «Правил з благоустрою на території населених пунктів, що входять до юрисдикції Веселівської селищної ради».

Адреса розробника проекту, до якого належить надсилати зауваження і пропозиції та при необхідності ознайомитися з додатковими матеріалами.

 

 

Веселівська селищна рада, поштова адреса: 72202, вулиця Леніна 162, смт. Веселе, Веселівський район, Запорізька область,  телефон: (06136) 21446,                                                            (06136) 21178, (06136) 21895.

 

 

 

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються протягом місяця з дня офіційного оприлюднення в письмовому вигляді на адресу селищної ради.« повернутися до списку новин