Новорічне свято в КЗ "Новоолександрівська ЗОШ І-ІІ ступенів"

Дата: 29.12.2017 16:28

Фото без опису Ще з раннього дитинства всі вірять у Діда Мороза. Кожна дитина мріє, що в Новорічну ніч її бажання обов’язково здійсняться.

28 грудня відбулося  новорічне свято  для  учнів КЗ «Новоолександрівської  ЗОШ І-ІІ ступенів».  Гарного настрою  вистачило на всіх! На цьому  святі  діти із задоволенням взяли участь у конкурсах,  танцях та іграх, за які  отримали  подарунки та солодощі. На свято завітали батьки, спонсори, депутати районної, селищної ради та староста села. Ми безмежно вдячні всім хто посприяв здійсненню нашого свята: батькам, директору ТОВ «Диметра» Слободянюку П.П., депутату селищної ради Лапіцькому  С.М., та Веселівській селищній раді.