«Повірити — підтримати — долучитися»

Дата: 15.11.2017 16:25

Веселівська селищна бібліотека продовжує працювати в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

Сьогодні, 15 листопада у Веселівській селищній бібліотеці пройшов інформаційний тренінг «Повірити — підтримати — долучитися» на який були  запрошені працівники культури новостворених громад , представники органів місцевого самоврядування та громадськості.

Спочатку ми привітали всіх присутніх  з цією важливою подією-утворення нових ОТГ у нашому районі,  ознайомили з    досягненнями нашої Веселівської громади та інших успішних громад. Була акцентована увага на те, що бібліотеки  мають бути центрами громади на селі, культурно-просвітніми та інформаційними центрами, місцем для спілкування і проведення дозвілля. Для цього треба  вивчати  потреби громади на сучасному етапі.

Жвавими були обговорення питань щодо роботи закладів культури  в умовах ОТГ, участь у проектній діяльності та  впровадження нових інноваційних заходів. Цікавими були виступи заступників Веселівського  селищного голови Бабаніної Ілони Вадимівни та Дяченка Олексія Валерійовича.

Своє бачення розвитку своїх громад схематично представили учасники тренінгу.

Захід супроводжувався відео презентаціями  «Змінюватися з громадою» та «Найбідніші села України отримали шанс на виживання…».

Багато інформаційного матеріалу було представлено на виставці «Бібліотека-громаді».

Всі учасники тренінгу отримали інформаційний матеріал.