Пам'яті загиблого односельця

16 лютого  за неоголошеною  традицією,  рідні , друзі та побратими зібрались на могилі загиблого в АТО односельця Дубініна  Володимира. В цей день він міг би  відзначати  свій день народження, а ми могли б  радо його вітати.

На могилі зібралися односельці та рідні аби вшанувати пам'ять загиблого та побажати йому миру і спокою. Тисячі  молодих  і  талановитих, добрих  і   гарних  синів нашого народу   ніколи не  ходитимуть по своїй українській землі, а лише тихо лежатимуть  у могилах. Війна на сході  нашої країни стала страшною трагедією для нашого народу. Не має такої сім‘ї, якої б вона так чи інакше не торкнулась. Багато юнаків  які ніколи не  постаріють і залишаться у  наших серцях назавжди молодими. Матері, дружини, діти  будуть оплакувать  своїх  синів, чоловіків та батьків  і ніколи не зрозуміють,  чому у вік  високих технологій   гинуть ті, хто міг би  розбудовувати нашу  державу, збагачувати  її та прославляти.