В бюджеті Веселівська ОТГ розподілено перевиконання бюджету станом на 01.11.2017 року

Дата: 13.11.2017 16:22

Відповідно до п.7 ст.78 Бюджетного кодексу України відділом фінансів наданий офіційний висновок щодо можливості внесення змін до бюджету Веселівської ОТГ, у зв’язку перевищенням доходів загального фонду.

Під час засідання позачергової 40 сесії VII скликання розподілено перевиконання станом на 01.11.2017 року у сумі – 1 921,538 тис.грн.

На захищені статті направлено – 760,5 тис.грн. (продукти харчування пільгової категорії та учні 1-4 класів – 93,5 тис.грн.; придбання вугілля – 652,0 тис.грн.; оплата електроенергії – 15,0 тис.грн.).

На фінансування програм, затверджених селищною радою спрямовано 1 025,488 тис.грн., з них:

- на освіту – 153,0 тис.грн. (на завершення реконструкції басейну в КДНЗ №1 «Оленка»);

- на культуру – 76,07 тис.грн. (на проведення новорічних святкових заходів – 55,0 тис.грн., оновлення матеріально-технічної бази сільських клубів (придбання ноутбуків) – 21,07 тис.грн.)

- на благоустрій – 265,496 тис.грн. (на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію вуличного освітлення  с.Новоолександрівка та с.Широке; на завершення реконструкції та капітального ремонту тротуарних доріжок вул.Миру та вул.Степова смт.Веселе);

На збільшення поточних видатків установ направлено 135,55 тис.грн. (придбання предметів і матеріалів та оплату послуг).

Відділ фінансів виконавчого комітету Веселівської селищної ради