ШАНУЙМО ПОДВИГ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ

Дата: 21.11.2017 16:21

Нам треба жити кожним днем,

Не ждать омріяної   дати.

Горіть сьогоднішнім   вогнем,

Бо «потім» може й не настати.                                                                                                                                                                                 Л.Костенко

21 листопада відзначається   річниця  «Революції  гідності».

Події останніх років примусило кожного українця відчути свою причетність до своєї країни.   Від моменту здобуття незалежності нашою державою було прийняте рішення, що Україна має стати членом Європейського союзу, адже ми живемо в центрі Європи і всі прагнемо до європейських цінностей.  І 21 листопада 2013року студенти Києво- Могилянської академії, Університету ім. Т.Шевченка оголосили страйк, відмовилися вчитися і разом з викладачами вийшли на майдан.

Почалося протистояння, яке завершилося 22лютого 2014року.

Майдан і та «Революція гідності» потрясли не тільки Україну, але й увесь світ.

Цього дня   в 10-а класі  Веселівської  різнопрофільної  гімназії  пройшла  виховна   година, присвячена цим подіям. Були переглянуті відео -ролики  тих  днів.

Ще довго—довго з покоління в покоління будуть передаватися спогади про тих, хто залишив життя у 2013-2014роках.

Є.Газарян, бібліотекар селищної  бібліотеки.