Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Підготовка меморандуму про співпрацю з Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ)

5 липня відбулася робоча зустріч керівництва Веселівської ОТГ з представниками Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH компанією, що належить Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

Компанія працює по всьому світу, допомагаючи Уряду ФРН у реалізації цілей у сфері міжнародного співробітництва задля сталого розвитку та міжнародної просвіти. На зустрічі були присутні експерт проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ «Зміцнення спроможності українських територіальних громад до прийняття ВПО»Штефан Дрегер, молодший координатор проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ «Зміцнення спроможності українських територіальних громад до прийняття ВПО» Бахчева Ірина, перекладач Юрій Сосна.

У ході зустрічі представник GIZ Штефан Дрегар ретельно ознайомився та вивчив роботу соціальних служб Веселівської громади, відвідав Центр соціальних послуг та Веселівський ЦПМСД.

Результатом діалогу стала підготовка меморандуму про співпрацю і всебічну допомогу в розвитку надання соціальних послуг мешканцям Веселівської громади як теоретичної так і методичної. Меморандум буде підготовлений і підписаний в найкоротший термін.

 

Олексій Дяченко,

заступник селищного голови з питань

економічного розвитку та інвестицій« повернутися до списку новин