Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Шановні працівники сільського господарства!

Пізня осінь – традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт, а ще на цей час припадає Ваше професійне свято – День працівників сільського господарства.

Це свято заслужено вважається всенародним, адже саме завдяки сільським трударям забезпечується добробут і благополуччя кожної людини, гарантується продовольча безпека нашої держави. Не будемо лукавити – без людей Вашої професії наша країна взагалі не виживе.

 

 

 

Споконвіку сільськогосподарське виробництво у нашому краї було нелегкою справою. Але попри усі складнощі Ви, хлібороби і тваринники, намагались досягнути успіху: збирати щедрі врожаї, отримувати високі надої та приплід.

Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Веселівської селищної ради у цей день хочу привітати усіх Вас – сільськогосподарських виробників і переробників продукції полів, ферм, садів – з цим прекрасним святом. Подякувати кожному за хліб, м’ясо, сало, молоко, фрукти та овочі на нашому столі. Адже ніяка синтетика не в змозі замінити натуральну сировину.

Нехай всі Ваші грандіозні плани втілюються в життя, виконуються абсолютно всі бажання, всі мрії завжди збуваються!

Хай не знають утоми Ваші натруджені руки, нехай щедрою буде ваша життєва нива, а труди Ваші й надалі збагачують Україну!

Бажаю всім успіхів у праці, енергії, міцного здоров’я, нехай кожному з вас щедро віддячує професійна нива. Тепла і затишку вам і вашим родинам, щедрого святково застілля.

Будьте здорові і щасливі! Зі святом всіх!

 

З повагою, голова селищної ради                   Петро Кіяшко« повернутися до списку новин