Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

20 лютого Веселівська ОТГ приймала делегацію гостей з Вакулівської ОТГ Дніпропетровської області на чолі з Шевцовим Артуром Анатолійовичем.

В складі делегації  були: начальник комунального підприємства «Відрожження» Маклаков Олександр Іванович,староста с. Мар’ївка старостинського округа Вакулівської ОТГ Дніпропетровської обл. Дудко Андрій Олександрович, юрист-реєстратор Біленко Катерина Олександрівна та представники студія TV «Барикада».

Гості завітали до нашої громади  подивитись та   дізнатись про основні успіхи роботи, перейняти досвід у вирішенні складних для громади питань, як організована робота у нашій громаді. делегація  з великою зацікавленістю відвідала   комунальне підприємство «Башук», на якому вони подивилися  міні асфальтовий завод та виробництво тротуарної плитки, побували на будівництві об’єкту   «Сонячні батареї» . Також  відвідали  льотну школу  в с. Широке та Центр надання адміністративних послуг, відкриття якого відбудеться  28 лютого. Гості залишилися  вражені побаченим та оцінили здобутки нашої громади, а ми  в свою чергу пишаємося тим що маємо. Сподіваємося,  що цей візит стане стартом для подальшого співробітництва наших громад.     « повернутися до списку новин