Новітні технології гімназії : "Як виховати успішну особистість? Як навчити дитину критично мислити?..."

Дата: 13.10.2017 16:15

Фото без опису

Такі питання особливо актуальні у наш час ,коли ми говоримо про зміни в освіті, про те,що ми повинні дати дітям не тільки знання, а такі компетентності, щоб вони могли вільно орієнтуватися в сучасному суспільстві.

Учні 1- А (вчитель: Нежурко Л.М.) ,  2- А (вчитель : Яцків О.М.),  2- Б (вчитель: Єрмакова  Л.В.), 3- А (вчитель: Савенкова О.В.),  3- Б (вчитель: Стойкова С.В.)  КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» долучилися до Всеукраїнського педагогічного проекту «Розумники» (SmartKids), який передбачає використання Фото без описуелектронних ресурсів на комп’ютерних пристроях  для вивчення базових предметів в початковій школі. Мета цього проекту полягає в осучасненні, покращенні та підтримці  навчально – виховного процесу в початкових класах.

Фото без опису             «Ми робимо все можливе, щоб якість освіти в нашій гімназії вийшла на європейський рівень.»

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Єрмакова Л.В. , учитель  КЗ «Веселівська