Відбулась 22 чергова сесія селищної ради

На пленарне засідання 22 сесії з’явилось 17 депутатів із 26. На порядок денний виносилось 15 питань, 7 з яких було прийнято пакетним голосуванням.

У ході роботи сесії депутати заслухали звіти щодо роботи КП «ВР ВКГ «Райводоканал»», виконання Програми соціально-економічного розвитку, фінансовий звіт селищної ради за 9 місяців поточного року, звіт про виконання функціональних обов’язків старост тощо. Звітував про роботу за 2016 рік селищний голова Петро Кіяшко.

Найактивнішими у роботі 22 сесії були депутати Аліна Акімова, Олександр Акімов, Олексій Шаліков, Тетяна Юр’єва.

Крім того, на засіданні були присутні члени виконкому, керівники структурних підрозділів селищної ради та закладів світи Веселівської ОТГ, представники громадськості.

З результатами поіменного голосування 22 чергової сесії можна ознайомитись тут.