Мальовничими куточками КЗ «Веселівська ЗОШ № 1»

Дата: 21.06.2017 16:12

Директор закладу Михайло Олешко провів для селищного голови Петра Кіяшка невеличку екскурсію мальовничими куточками території закладу, які наразі перебувають у своєму найбільшому розквіті.Фото без опису

Нещодавно на шкільному подвір’ї завершилось будівництво скульптури Вченої сови, автором якої є один із місцевих майстрів.

Велике захоплення сьогодні викликає і новозбудована теплиця, в якій вже другий місяць поспіль заклад збирає врожай огірків. Тут також вирощуються різноманітні квіти.

Там, де раніше знаходилась величезна купа сміття, сьогодні колектив школи вирощує молодий сад із черешень, абрикосів, яблунь тощо. А поки деревця ще молоді, між ними посаджена ціла плантація часнику, який взимку використовується шкільною їдальнею як профілактичний засіб від простудних захворювань.

Завдяки господарству СВК Фрунзе та особисто його керівнику Сергію Волкову ЗОШ № 1 цього року вдалося посадити спеціальну траву на шкільному стадіоні. А спонсори та активісти селища допомогли придбати нову газонокосарку. Тепер стадіон завжди знаходиться в ідеальному стані.