«Зима іде, свята веде»

Як  і було заплановано  5 січня 2018 року  на базі клубного закладу села Мала Михайлівка відбувся виїздний семінар організований Веселівським культурно- мистецьким центром за участю  керівників  закладів культури  громади та  аматорських колективів.

Творчу  програму  «Зима іде, свята веде»  підготували Литвяк І.В. та Плохая О.К., сценарій заходу  розробила  Асанова О.В., в  ньому прийняли участь  аматорський  колектив села Мала Михайлівка  «Маковий цвіт», учасники колективу:  Асанова Т.Ю, Вишнивецька Г.А., Гиренко Л.П., Рішко О.О., Воробєй Г.В., школярі Маломихайлівської ЗОШ Герега  Іван, Ковальов Максим та Фенько Олександра. Учасники колективу  підготували  обряд Різдва Христова  з колядками на Свят вечір.  Театралізований колектив села Озерне  підготував  обряд  водіння кози та щедрівки,  власноруч були  пошиті  костюми. В обряді брали участь Косуліна С.С.,  Ніколаєвич Н.К.,  Фурса Г.П., Ніколаєвич В.В., Лактіонов О.Г., Плохая О.К.   Захід пройшов за участю   вокального ансамблю «Дольче Войс», керівник Ємець І.І., порадували всіх колеги  з села Широке ,  ансамбль  «Натхнення» та  пісенний  колектив села Єлизаветівка «Сповічі серця». Захід було  сплановано та проведено з метою  глибшого пізнання  Новорічних та Різдв’яних   обрядових свят на  території нашої країни з урахуванням  регіональних відмінностей. Асанова Т.Ю. підготувала  фільм про  початок зимових свят, які розпочинаються  з Андріївських вечорниць та закінчаться  Водохрещам  20 січня.  Колядки та щедрівки, пісні  різдвяні  та посівальні, це не тільки наша історична спадщина, це і є  душа нашого багатоликого народу України. І продовжуть вони звучати у кожного по різному, але цінність їх у тому, що вони  віками  будуть лікувати душу і серце, і зберігатимуть їх  люди.

Працівники культури села Мала Михайлівка та Озерне.