Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

ПЕРШІ КРОКИ ВПРОВАДЖЕННЯ ФАКУЛЬТАТИВНОГО КУРСУ З ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЕТИКИ

У 2017-2018 навчальному році в КЗ «Веселівська ЗОШ I-III ст №1 Веселівської селищної ради» був введений факультативний курс «Основи християнської етики» для 1-5 класів. Вчитель, Василенко О.О.  підвищила кваліфікацію  в м. Вижниця Чернівецької області, КЗ «ЗОІППО» ЗОР  з курсу «Основи християнської етики», що дає право на викладання даного курсу у загальноосвітньому навчальному закладі.

Для викладання вищезазначеного предмету школа отримала безкоштовно від благодійного фонду «Живи, Буковино!» підручники та зошити з назвою: «Хто придумав оцей світ», «Найкраще творіння», «Перемагай зло добром». Адміністрація закладу дякує селищному голові Кіяшку Петру Миколайовичу та  Міхіді Миколі Андрійовичу  за безкоштовні підручники та зошити «Навчаймося мудрості».

Під час занять з християнської етики використовуються методи розмови, бесіди, діалогу, де діти розуміють та усвідомлюють,  як вони повинні ставитися до природи, тварин, оточуючих; які позитивні якості треба в собі виховувати, а погані звички  викорінювати. Учні на уроках  якості моралі виховуються на основі Законів Божих. Розповіді, які читають діти у підручниках, опрацьовуються в зошитах у вигляді розмальовок та малюнків із закінченням  виготовлення невеликих виробів.« повернутися до списку новин