У середу, 16 листопада, у спортивному залі ПКЗ «ДЮСШ» відбувся турнір з баскетболу в залік першості Веселівської селищної теритріальної громади серед жіночих шкільних команд

Організатором заходу став відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради.

У змаганнях взяли участь 4 команди комунальних закладів Веселівської селищної ради «Білоріцька ЗОШ І-ІІІ ступенів», «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1», «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

У результаті змагань третіми стали широківські баскетболістки, срібло завоювали дівчата районної гімназії.

Чемпіоном турніру стала команда КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» у складі гравців Валерії Долинської, Валерії Олешко, Анастасії Лиходій, Тетяни Бєлікової, Поліни Наливайко, Валерії Овраменко.

Веселівська селищна рада вітає переможців, призерів та їх тренерів і бажає їм підкорення нових олімпйських вершин.

М.Козюра