Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Прибирання придворових територій

                                              Прибирання придворових територій

   З настанням вегетаційного періоду, вигляд вулиць населених пунктів значно погіршує надмірно висока трава, що виросла на  придворових  територіях  приватних будинків та багатоповерхівок. Селищна рада щороку проводить роз’яснювальну  роботу з мешканцями щодо обов’язкового  її  прибирання  та наведення загального порядку згідно правил благоустрою.  На придворових   ділянках повинні бути лише охайні газони, клумби з не високими квітами, які треба регулярно доглядати. Дерева та кущі також повинні мати естетичний вигляд та не загороджувати собою фасад будинку.  Слід нагадати, що на при дворових територіях не повинно бути куп сміття, сухого листя, гілок, а також будівельних матеріалів.

   Селищна рада ще раз наполегливо просить мешканців селища  та сіл селищної територіальної громади з розумінням поставитись до цього питання  покосити траву на  при дворових територіях, прибрати сміття, будівельні матеріали, особливо враховуючи те,  що невдовзі ми святкуватимемо річницю Перемоги  над фашистськими загарбниками.

   До тих, хто не зважатимемо  на наші прохання та вимоги будуть вжиті заходи щодо  притягнення до адміністративної відповідальності, відповідно ст. 150  КУпАП, а саме накладання штрафу в розмірі  від 1 до 3 неоподаткованих мінімумів доходів громадян(від 17грн. до 51грн.)  або від  3 до 7 неоподаткованих мінімумів доходів громадян  (від 51грн. до 119грн.),  згідно ст.152 КУпАП -  накладання штрафу на громадян від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян(від 340грн. до 1360грн.) та на громадян  - суб’єктів підприємницької  діяльності  -  від 50до100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян(від 850грн. до 1700грн.)

  Веселівці, мешканці громади,  поставимось  з розумінням до наших спільних проблем, приведемо вулиці населених пунктів громади у відповідність з вимогами благоустрою!

 

 « повернутися до списку новин