Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Законодавчі зміни у сфері житлово-комунального господарства та їх практичне застосування. Реформування сфери житлово-комунального господарства

23 лютого  в Запорізькому регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Законодавчі зміни у сфері житлово-комунального господарства та їх практичне застосування. Реформування сфери житлово-комунального господарства». Захід відбувався в рамках реалізації Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

У практикумі взяли участь представники органів місцевого самоврядування Запорізької області, співробітники управлінь ЖКГ.

З вітальним словом виступив виконавчий директор Запорізького регіонального відділення АМУ Ігор Бірюков, який ознайомив учасників з діяльністю Асоціації в рамках реалізації проекту ПУЛЬС.

Модератором заходу виступила Любов Карпенко, представник Запорізької області в Громадській раді з питань ЖКГ при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, керівник регіонального ресурсного просвітницького центру «КРУГ». В практикумі взяли участь і  представники нашої громади.

Учасники ознайомилися з особливостями та новаціями законодавства у сфері житлово-комунального господарства, а саме з законами «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», «Про житлово-комунальні послуги», «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

Було презентовано новітні тенденції у сфері впровадження енергоощадних технологій в ЖКГ. Учасники дізналися, який економічний ефект приносить використання сучасних енергоощадних технологій на об’єктах ЖКГ Запорізької області, ознайомилися з роботою системи індивідуального теплового пункту та обліку в будівлі Запорізької міської ради, автоматизованою системою комерційного обліку енергоспоживання, сучасними технологіями балансування внутрішніх систем опалення з погонною регуляцією, вивчили помилки реконструювання систем опалення.

Наприкінці заходу спікери відповіли на численні запитання учасників, відбулася жвава дискусія щодо проблемних питань галузі ЖКГ.« повернутися до списку новин