У загальноосвітні навчальні заклади громади завітала автор посібника «Основи християнської етики»

Дата: 27.04.2017 16:05

Фото без опису26 квітня на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» відбулася цікава зустріч з викладачем християнської етики Чернівецького КЗ «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей», упорядником методичних посібників для вчителів «Основи християнської етики» Марією Влад.

Захід пройшов за «круглим столом» та надав змогу учням поспілкуватися і замислитися над важливими питаннями, здійснення вибору у складних життєвих ситуаціях, дотримання етикетних норм у щоденному житті.

Особливо цікавими були розповіді Марії Василівни про духовне коріння української нації, пісні про милосердя, добро, життя.

Ми вдячні Марії Василівні за те, що своєю працею вона намагається зробити кращими дітей. Адже від нас сьогодні залежить, яке буде наше майбутнє завтра.

Людмила Нестеренко,

директор КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»