Святковий парад та мітинг-реквієм присвячений 71-річниці Великої Перемоги
Дата: 09.05.2016 16:05
Кількість переглядів: 725
Цей чудовий травневий день зібрав нас сьогодні вшанувати пам'ять загиблих героїв, та віддати данину шани живим. 9 травня о 10:00 годині головною вулицею пройшов Парад Перемоги, у якому прийняти участь усі колективи нашого селища. Урочиста колона була різноманітно прикрашена святковою атрибутикою, а на обличчях людей виблискувала радісна та в ту ж мить тривожна посмішка. Парад пройшов до Меморіалу Слави, на якому відбувся мітинг-реквієм присвячений 71-й річниці Великої Перемоги. Відкрив мітинг голова Веселівської селищної ради Петро Миколайович Кіяшко, який привітав ветеранів війни та всіх присутніх з цим чудовим травневим святом, вшанував загиблих воїнів, та наголосив, що пам'ять жива, і ми ніколи не забудемо той величний подвиг нашого народу.
На завершення мітингу-реквієм до підніжжя обеліску Слави були покладені квіти.
Присутні ветерани - герої нашого свята, ми дуже вдячні їм за той мир, спокій та свободу яку вони нам подарували.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25677264/f42e9e24d9a46cd3657570783b371498.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25677264/52b787df2faf9697cc34bff2d951aaae.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25677264/610a8d44ce460a7d0b62f2b1d63c57e7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25677264/732bd8023f896c2c69dc6f1aaa4a8f06.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25677264/c9e50596baa8cf68adf05e26aaba8c7a.jpg)
« повернутися