Святковий парад та мітинг-реквієм присвячений 71-річниці Великої Перемоги

Дата: 09.05.2016 16:05

Фото без опису Цей чудовий травневий день зібрав нас сьогодні вшанувати пам'ять загиблих героїв, та віддати данину шани живим. 9 травня о 10:00 годині головною вулицею пройшов Парад Перемоги, у якому прийняти участь усі колективи нашого селища. Урочиста колона була різноманітно прикрашена святковою атрибутикою, а на обличчях людей виблискувала радісна та в ту ж мить тривожна посмішка. Парад пройшов до Меморіалу Слави, на якому відбувся мітинг-реквієм присвячений 71-й річниці Великої Перемоги. Відкрив мітинг голова Веселівської селищної ради Петро Миколайович Кіяшко, який привітав ветеранів війни та всіх присутніх з цим чудовим травневим святом,  вшанував загиблих воїнів, та наголосив, що пам'ять жива, і ми ніколи не забудемо той величний подвиг нашого народу.

На завершення мітингу-реквієм до підніжжя обеліску Слави були покладені квіти.

Присутні ветерани - герої нашого свята, ми дуже вдячні їм за той мир, спокій та свободу яку вони нам подарували.