Вуличне освітлення – як один з елементів благоустрою населених пунктів

Освітлення вулично-дорожньої мережі, житлових масивів, парків, або територій будь-яких інших об'єктів в населених пунктах є одним із елементів благоустрою,  передбачених в  установленому  порядку  Законом України  «Про благоустрій населених пунктів».

Тож питання вуличного освітлення в Веселівській селищній територіальній громаді  постійно знаходиться в центрі уваги керівництва селищної ради, членів виконавчого комітету та депутатів.   Ні для кого не секрет, що з уст жителів  ради звучать  дорікання та критика за неналежний стан з вуличним освітленням в  наших населених пунктах. Але комунальне підприємство «Іріда» впевненими темпами дає світло нашим темним вулицям.

Наприклад, зараз закінчуються роботи з  монтажу вуличного освітлення по вулиці Бобрових.

В найближчі дні відбудеться підключення готової лінії вуличного освітлення до електромережі і жителі вулиці Бобрових отримають  освітлення в нічний час.

23 березня монтажні роботи приймали в експлуатацію голова Веселівської селищної ради Кіяшко Петро Миколайович, його заступник з питань житлово-комунального господарства Бабарик Сергій Анатолійович,  а також депутат Веселівської селищної  ради по виборчого округу № 17  Кожевнікова Тетяна Іванівна. Вони спільно з мешканцями вулиці Бобрових  продивилися змонтовану лінію вуличного освітлення, а також  обговорили назрілі проблеми по вулиці.