У Веселівській громаді проведено громадські слухання з питань земельної реформи «На шляху до формування ринку землі»

Дата: 10.07.2017 16:03

Фото без опису

Сьогодні, у селищній раді, відбувся семінар-громадські слухання “Земельна реформа. На шляху до формування ринку землі”, організатором якого є директор Геннадій Подшивалов Запорізька обласна громадська організація «Запорізький інформаційно-консультаційний центр «Агро-Таврія» та к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування Таврійського державного агротехнологічного університету Юрій Прус.

Учасниками семінару були підприємці, сільгоспвиробники, землевпорядники, спеціалісти структурних підрозділів селищної ради та місцеві активісти.

Спільно із експертами обговорювали нагальні питання земельної реформи в Україні:

• Управління земельними ресурсами та місцевий економічний розвиток;
  • Регулювання ринку землі. Передумови та нові ініціативи.
  • Синергія розвитку дорадництва, малих сімейних ферм та кооперацій.
  • Як земельна реформа вплине на розвиток сільських територій та підприємництва на селі.
  • Реформування з метою підвищення прозорості в управлінні земельними ресурсами України – досягнення і виклики.
  • Переваги та можливі ризики зняття мораторію.

Мета наради – поглиблення поінформованості громадян щодо основних положень відкриття ринку землі та впливу реформи на економічні та соціальні показники, розвиток аграрного сектору в цілому.

Кожний із присутніх мав змогу висловити власну думку з приводу земельної реформи та формування ринку землі.