Тиждень безпеки дорожнього руху.

Дата: 22.11.2017 16:01

Фото без опису

З метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з вихованцями  з питань особистої безпеки та захисту життя,  пропаганди безпечної поведінки на дорозі, здійснення профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму  в гуртку «Веселка»   ПКЗ  «БДЮТ»  з 13 по 19 листопада  був проведений  Тиждень безпеки дорожнього руху.

Діти під час проведення  круглого столу «Безпека на дорозі- безпека життя»   обговорювали питання    важливості носіння світлоповертаючих елементів,  профілактиці екстремального  хобі – зачепінгу.

З  інтересом вихованці  переглядали  відеоролик  «Безпека пішоходів – у руках самих пішоходів!». Учні  прийняли активну участь у практичному занятті  щодо вимог безпеки  при переході доріг, самостійно моделювали ситуації  «Будь уважний на дорозі!».

Свої знання та уміння, поради педагога  вихованці відобразили у своїх малюнках  на теми : «Сигнали світлофорчика»,   «Памятай та виконуй!».

Знати і дотримуватися правил дорожнього руху повинна кожна дитина    - це допоможе їй безпечно ходити вулицями і дорогами нашого селища.

Директор ПКЗ «БДЮТ»   Дубіна Л.К.