Представник від Веселівської ОТГ перейняв досвід Німеччини щодо практичної реалізації інтеграційних процесів у житті громади

21 березня в рамках співпраці Запорізького центру перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій з юридичним факультетом Запорізького національного університету відбулась зустріч за круглим столом на тему: "Державне управління в Європейському Союзі: досвід Німеччини".

Представником від Веселівської ОТГ на заході була керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Валентина Грибко.

Модератором «круглого столу» став головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Юрій Мартинов.

В ході зустрічі Юрій Петрович окреслив основні напрямки діяльності Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції та розглянув проблемні питання, що виникають на шляху інтеграції України до Європейської співдружності (на прикладі Німеччини).

Крім того, учасники обговорили актуальні питання щодо практичної реалізації інтеграційних процесів в житті запорізької громади.