Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Особливості та проблеми реформування адміністративно – територіального устрою на території Веселівської ОТГ (нарада для представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Якимівського, Василівського, Мелітопольського районів)

7 квітня 2016 року відбулася нарада з актуальних питань створення та функціонування ОТГ, в якій взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Якимівського, Василівського, Мелітопольського та Веселівського районів.

До складу делегації від нашого району ввійшли: голова райдержадміністрації, голова районної ради, старости сіл громади та інші посадові особи представницьких органів. Нарада пройшла в актовому залі Веселівської різнопрофільної гімназії після короткої екскурсії селищем.

В ході зустрічі розглядались питання функціонування Веселівської громади. Під час зустрічі за круглим столом, селищний голова Кіяшко П. М., висловив свій погляд на особливості та проблеми реформування адміністративно – територіального устрою на території Веселівської ОТГ . Він зазначив: «Зараз триває робота зі створення окремих структурних підрозділів селищної

ради, адже, саме вони забезпечать обслуговування жителів громади і гарантують надання їм необхідних послуг. Вже створено відділи освіти, територіальний центр соціальних послуг, культурно-мистецький центр, центр первинної медико-санітарної допомоги. Проводиться підбір працівників для місцевого центру надання адміністративних послуг. Разом з тим, ми очікуємо на отримання першого траншу субвенції з державного бюджету на розвиток інфраструктури. Він має надійти до кінця поточного місяця.

Найбільш пріоритетними напрямками роботи для нас залишається розвиток галузі освіти, охорони здоров’я та розбудова місцевої інфраструктури»

Зі своїми докладами та презентаціями виступили представники виконавчого апарату Веселівської селищної ради, які стисло проінформували про основні напрямки своєї діяльності.

Після доповідей розпочалося активне обговорення. Основні питання, які задавали учасники наради, це порівняльна фінансова спроможність громади до об’єднання та після, наявні джерела наповнення бюджету та умови утримання і фінансування закладів освіти та соціально-культурної сфери. Жодне з обговорених питань не залишилося без відповіді. Після плідної дискусії в форматі круглого столу, підводячи

підсумки, голова селищної ради Кіяшко П.М. подякував всім присутнім за участь в нараді та висловив сподівання, що якісна співпраця між громадами буде основним поштовхом для сталого і перспективного розвитку регіонів України. 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин